Online kampaň NEO@Ogilvy přiláká do Prahy milovníky designu

10. 5. 2017

Praha 23. března 2017

Organizátoři prodejní výstavy českých a zahraničních designérů Czech Design Week si vybrali agenturu NEO@Ogilvy Czech k zajištění online kampaně propagující tento jedinečný festival. Cílem kampaně je oslovit designery a potenciální návštěvníky formou programatického nákupu v zahraničí a motivovat je tak k účasti na této přehlídce designu.
„Kromě lokálního trhu oslovujeme kampaní i zahraniční turisty, kteří se v nadcházejících měsících chystají do Prahy,“ upřesnil Petr Struna, Managing Director NEO@Ogilvy Czech. Online kampaň poběží v Česku a Slovensku, Německu, Francii, Itálii, Anglii, Polsku, ale také například ve Spojených arabských emirátech.
Jsem velice rád za spolupráci, která vzniká se společností NEO@Ogilvy a věřím,  že bude dlouhodobějšího charakteru,“ dodal Lukáš Pipek, ředitel festivalu Czech Design Week

Czech Design Week - Jaro 2017 se uskuteční ve dnech 8. - 14. 5. 2017 v ulici Národní 36 v Praze (DUP36) a návštěvníci se mají na co těšit!

All news

On this website, we use cookie files in order to ensure full functionality, analyse visitor behaviour, and, as the case may be, appropriately tailor the content and advertisements to specific users. We process all information obtained this way in compliance with the following document NEO@Ogilvy Czech, s.r.o. Website Privacy Notice; download here.