Praha volí na zahraniční propagaci akcí Neo@Ogilvy

26. 5. 2016

Prague City Tourism si ve výběrovém řízení na zahraniční propagaci sedmi kulturních a sportovních akcí zvolila agenturu Neo@Ogilvy Czech. Ta bude následující rok a půl zajišťovat na Slovensku, v Německu, Velké Británii, Rakousku, Polsku, Číně a Japonsku zviditelnění pražských akcí, jako je festival klasické hudby Pražské jaro, přehlídka designu Designblok, Febiofest, Pražský mezinárodní maraton, festival nového cirkusu a divadla Letní Letná, festival světla Signal nebo hudební festival United Islands of Prague. 
NEO@Ogilvy Czech bude mít na starosti programatický nákup a nákup médií na relevantních serverech, správu a optimalizaci ve vyhledávačích a propagaci na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter či Instagram.

TS Mediaguru

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti NEO@Ogilvy Czech, s.r.o.“, ke stažení zde.