ONLINE MARKETING PRO AMOS SOFTWARE BUDE ZAJIŠŤOVAT NEO@OGILVY CZECH

27. 10. 2017

Digitální agentura Neo@Ogilvy Czech vyhrála výběrové řízení softwarové společnosti Amos Software a bude mít tak nově na starosti online marketingové kampaně pro produkty značek Adobe Systems, FileMaker, Twixl, ACD Systems, Corel, Enfocus, Extensis, Hot Door, Quite a WoodWing.

Agenturu Neo@Ogilvy jsme vybrali především pro její bohaté zkušenosti s využíváním nových technologií v oblasti online marketingu,“ řekl Martin Škorpil, Sales Director společnosti AMOS Software.

Spolupráce byla zahájena kampaní k bezplatnému semináři "Adobe AEM Forms: Digitální formuláře - pěkně, rychle, jednoduše". Ten se koná 8. listopadu a jeho cílem je informovat o možnostech jejich personalizace pro použíti v marketingu nebo integrace s back-office systémy. „Kampaň jsme postavili na pokročilém remarketingu s využitím cílených dat, která nabízí LinkedIn nebo CPEX. Pro AMOS Software jsme tak vytvořili unikátní audience, které oslovujeme s nabídkou jednotlivých produktů portfolia společnosti,“ dodal Managing Director Neo@Ogilvy Czech Petr Struna.

Registrace: AMOS Software

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti NEO@Ogilvy Czech, s.r.o.“, ke stažení zde.