Online kampaň NEO@Ogilvy přiláká do Prahy milovníky designu

23. 3. 2017

Praha 23. března 2017

Organizátoři prodejní výstavy českých a zahraničních designérů Czech Design Week si vybrali agenturu NEO@Ogilvy Czech k zajištění online kampaně propagující tento jedinečný festival. Cílem kampaně je oslovit designery a potenciální návštěvníky formou programatického nákupu v zahraničí a motivovat je tak k účasti na této přehlídce designu.

„Kromě lokálního trhu oslovujeme kampaní i zahraniční turisty, kteří se v nadcházejících měsících chystají do Prahy,“ upřesnil Petr Struna, Managing Director NEO@Ogilvy Czech. Online kampaň poběží v Česku a Slovensku, Německu, Francii, Itálii, Anglii, Polsku, ale také například ve Spojených arabských emirátech.

Jsem velice rád za spolupráci, která vzniká se společností NEO@Ogilvy a věřím,  že bude dlouhodobějšího charakteru,“ dodal Lukáš Pipek, ředitel festivalu Czech Design Week

Czech Design Week - Jaro 2017 se uskuteční ve dnech 8. - 14. 5. 2017 v ulici Národní 36 v Praze (DUP36) a návštěvníci se mají na co těšit!


Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem „Zásady ochrany soukromí společnosti NEO@Ogilvy Czech, s.r.o.“, ke stažení zde.